Home / BANKA VE FİNANSAL BİLGİLER / Şubeye Gitmeden Hesap Açmak
subeye-gitmeden-hesap-acmak

Şubeye Gitmeden Hesap Açmak

Hesap açma banka işlemleri çoğunlukla banka şubesine giderek yapılmaktadır. Ancak günümüzde artık şubeye gitmeden hesap açmak mümkün olmaktadır. Banka hesabı açmak istiyorum diyen ancak gün içerisinde banka şubesine gidecek vakti bulamayan kişiler bu hizmetten faydalanmaktadır. Bu sistem sanal bankacılık hizmetleri veren bankalar tarafından sağlanmaktadır. Banka hesap açma Ziraat Bankası ve banka hesap açma İş Bankası işlemleri için banka şubelerine gidilmesi gerekmektedir. Aşağıda şubeye gitmeye gerek kalmadan hesap açma işlemlerinin yapılabileceği bankalar yer almaktadır.

bankaya-gitmeden-hesap-acmak

Şubeye Gitmeden Hesap Açtırılabilen Bankalar

Şubeye gitmeden hesap açmak günümüzde pek çok tüketicinin tercih ettiği yöntemlerden biridir. Sanal bankacılık hizmeti veren ve internet üzerinden hesap açma işlemlerinin yapılabildiği bankalar aşağıda sıralanmıştır.

  • Kuveyt Türk Senin Bankan

Senin Bankan web sitesinden yapılan başvuru ile bu karta sahip olmak mümkündür. Başvuru sonrası belirtilen ev/işyeri adresine yönlendirilen Kuveyt Türk yetkilisi, kişinin müsait olduğu günü belirleyerek sözleşmenin imzalanmasını sağlar. Bu kart ile EFT/Havale gibi para transferlerini ücretsiz olarak yapmak mümkündür.

  • QNB Finansbank Enpara

Enpara karta internet üzerinden başvurmak mümkündür. Başvuru sonrası belirtilen adrese Finansbank görevlisi gelerek sözleşmenin imzalanmasını sağlanır. Bu hesap ile ücretsiz EFT/Havale yapmak mümkündür. Aynı zamanda işletim bedeli gibi kesintiler bulunmaz.

  • Yapı Kredi Nuvo

Nuvo Card için Yapı Kredi’nin internet sitesinden başvuru yapmak yeterlidir. Yapı Kredi’nin yönlendirmiş olduğu yetkili, kişinin belirtmiş olduğu adrese giderek kartı teslim eder. Bu kart vasıtasıyla ücretsiz EFT/Havale ve diğer banka işlemleri yapılabilmektedir.

  • CEPTETEB

CEPTETEB kartı için internetten başvuru yapmak mümkündür. Başvuru sonrası müşterinin belirtmiş olduğu ev ya da işyeri adresine TEB görevlisi gelerek, sözleşmenin imzalanmasını sağlar. Bu kartın EFT/Havale ücretleri yoktur.

Şubeye Gitmeden Hesap Açtırmak Ücretli mi?

Şubeye gitmeden hesap açmak gibi hizmetleri bulunan sanal bankacılık sistemleri günümüzde oldukça yaygındır. Banka işlemlerini internet üzerinden yönetmeye olanak sağlayan bu sistemler, kişiye tanımlanan kart numarası ve şifre ile çalışır. Bu şekilde tüm banka işlemlerini yapmak mümkün olur. Bankaların sağlamış olduğu bu hizmet ücretsizdir. Başvuru esnasında herhangi bir ücret talep edilmez.

About admin

Check Also

kritik-hastalik-sigortasi

Kritik Hastalık Sigortası

Bazı hastalıkların meydana gelmesiyle birlikte yüksek sağlık harcamaları söz konusu olmaktadır. Kritik hastalık sigortası yaptırarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.