Home / GİRİŞİMCİLİK VE İŞ KURMAK / Part Time iş ilanları
part-time-is-ilanlari

Part Time iş ilanları

Part time iş ilanlarının her geçen gün arttığı günümüzde bu konuyla ilgili pek çok bilgiye erişebilirsiniz. Öncelikle part time iş ilanları arasından yapacağınız seçimler çok önemlidir. Genelde öğrenciler için tercih edilen bu ilanlar arasında cafe sektörü ile reklam sektörü çok önemli bir aşama kaydetmiştir. Cafelerde belirli bir ücret karşılığında part time olarak çalışmanın yanı sıra herhangi bir işletmenin reklamını yaparak kazanç sağlayabilirsiniz. Bununla beraber reklamcılık konusunu detaylı olarak ele aldığımızda bu iş fikrinin ne kadar kapsamlı olduğunu anlayabilirsiniz.

Reklamcılık Sektöründe İş İlanları

Reklamcılık sektörünü araştırırken hangi firmaların bu konuda başarılı olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca son zamanlarda revaçta olan seyyar reklam araçlarını kullanarak para kazanabileceğinizi unutmayın. Bu anlamda part time iş ilanları konusunda seçim yapmadan önce bu sektörü mutlaka değerlendirmenizi tavsiye ediyoruz.

part-time-is

Cafe Sektöründe İş İlanları

Hemen hemen her işletmede garson olarak çalıştırılacak personel arayışı devam etmektedir. Ayrıca deneyimlerinizi kazanca görüştürmek ve part time çalışmak için cafe sektörüne adım atabilirsiniz. Bu iş biraz yorucu olsa da zamanla bulunduğunuz işletmede yükselebilir ve şef pozisyonuna gelebilirsiniz. Bu süreçten sonra maaşınızın artacağını ve çalışma saatlerinizin daha uygun olacağını unutmayın.

Yarı Zamanı İş İlanları

Sürekli çalışmak yerine uygun maaşla yarı zamanlı çalışmak istiyorsanız, karşınıza yüzlerce ilan çıkacaktır. Her sektör kendine uygun bir personel belirleyerek belirli miktarda ödeme yapmaktadır. Part time maaşları günümüzde 1000 TL’ye kadar ulaşabilmektedir. Ayrıca bu iş sürecindeki çalışma süresi 4 ile 8 saat arasındadır. Belirttiğimiz üzere her sektörün farklı bir işleyişi vardır ve çalışanlarına sundukları hizmetler de farklı olabilmektedir.

Part time iş ilanları hakkındaki tüm bilgiler iş bulma sitelerinin yanı sıra farklı platformlarda da yer almaktadır. Bu konuyla ilgili ülkemizde ciddi prestij sahibi siteler yer alıyor. Bu sitelere üye olarak ilgi alanlarınızı belirleyebilir ve hangi sektörde çalışmak istediğinize dair araştırmalar yapabilirsiniz. İstihdam konusunda da firmaların sürekli olarak personel arayışı içinde olduğunu söyleyebiliriz. O halde çalışacağınız sektörü belirledikten sonra firmalara başvurabilir ve geri dönüş bekleyebilirsiniz.

About admin

Check Also

ayakkabi-bayiligi-veren-firmalar

Ayakkabı Bayiliği Veren Firmalar

Ayakkabı bayilikleri konusunda pek çok firmanın başarılı bir şekilde franchise verdiğini söyleyebiliriz. Franchise veren ayakkabı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.