Home / BAYİLİK VEREN FİRMALAR / MNG Kargo Bayilik Şartları
mng-kargo-bayilik

MNG Kargo Bayilik Şartları

Franchise veren firmalar arasında kargoculuk sektörünün oldukça önemli olduğunu söyleyebiliriz. Belirli dönemlerde kargo bayiliği veren firmalar hakkında duyurular yapılmaktadır. Bu yazımızda MNG kargo bayilik ve acentelik konusunda detaylı bilgiler sunuyor olacağız. Ayrıca MNG kargo firmasının uzun yıllardan beri ülkemizde ciddi deneyim kazandığını ve başarılı bir şekilde hizmet vermeye devam ettiğini aktarabiliriz.

MNG Kargo Bayilik Şartları

2003 yılında kurulan firmanın sektörde 8000’den fazla çalışanı bulunmaktadır. Bununla beraber 800’den fazla şube ile 15 adet bölge müdürlüğü yer almaktadır. Firmanın kullandığı teknolojik sistemler sayesinde kısa sürede taşımacılık yaptığı bilinmektedir. MNG kargo bayilik almak isteyenlere özel olarak sunacağımız bu bilgiler sayesinde sizlerde kazanç sağlayabilirsiniz.

mng-kargo-bayilik-sartlari

Kargo bayilik şartları incelendiği zaman ilgili firmanın çok uygun koşullarda franchise hizmet verdiğini söylemek doğru olacaktır. Bayilik şartlarına baktığımızda öncelikle internet üzerinden başvurunun yapılması ve daha sonra ön görüşme ile beraber değerlendirme süreçlerinin yaşanacağını bilmelisiniz. Bayilik süreci başarılı geçen yatırımcılar daha sonra eğitim görmekte ve ardından yapılacak sözleşme ile acentenin devir teslimi yapılmaktadır.

Kargo Bayilik Kazancı Ne Kadar?

Eğer MNG kargo bayilik alacak olursanız aylık sabit gelir olarak orta düzey yönetici maaşı alabilirsiniz. Buna ek olarak orta vadede 10 bin TL ve üzerinde kazanç sağlama şansına sahipsiniz. Girişimcilere sunulan destekler arasında ise eğitim, proje, yer seçimi, satış ve pazarlama ile bölge koruması gibi destekler aktarılmaktadır.

Bayiliğin ortalama kurulum maliyetine baktığımızda 1250 TL’ye kadar çeşitli belgelerin alınması şartı vardır. Ayrıca isim hakkı ve yatırım katkı payı olarak kazandıkça ödenebilen sistemi bulunmaktadır. Bu firmanın bayiliğini almak için 25 bin TL’ye kadar sermayenizin olması gerekiyor. Teminat olarak ise ipotek güvencesi alınmaktadır.

Yaptığınız yatırımların ortalama olarak geri dönüş süresi 6 aydan başlayarak 12 aya kadar uzanabiliyor. Bu anlamda franchise kargo veren firmalar arasında MNG ile görüşmeler yapabilirsiniz. Yazımızın sonunda sizlerle paylaşacağımız link üzerinden gerekli bilgilere ulaşabilir ve bayilik için adım atabilirsiniz. Tarafınıza yapılacak dönüşlerin ardında da artık çalışmalarınıza başlayabilir ve kazançlı bir kargo bayiliği almış olarak yolunuza devam edebilirsiniz. Başvuru için BURAYA tıklayarak ilgili adrese gitmeniz yeterlidir.

About admin

Check Also

para-kazandiran-bayilikler

Para Kazandıran Bayilikler

Bayilik alarak para kazanmak isteyen yatırımcılar için para kazandıran bayilikler başlıklı yazımızı inceliyor olacaksınız. Bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.