Home / Gizlilik Politikası
gizlilik-politikası

Gizlilik Politikası

Finansalfikirler.com olarak, tüm ziyaretçilerimizin kişisel anlamdaki gizlilik haklarına saygı duymanın yanı sıra sitemizde yer aldığınız süre boyunca güvenliğinizi sağlamaya çalışmaktayız.

Sitemizde tamamen istatistiksel amaçlı olarak dosya kayıtları tutulmaktadır. Tutulan bu dosyalar standart bilgileri içermektedir. İstatistiksel amaçlar dışında herhangi bir şekilde bu bilgileri kullanmadan bilgi güvenliğinizi korumaya devam ediyoruz.

Finansalfikirler.com’da Google reklamları yayınlanmaktadır. Yayınlanan bu reklamlar bazı çerezleri bünyesinde barındırabilir ve şirketler tarafından bu bilgiler alınabilir. Ancak bu bilgiye bizlerin ulaşması söz konusu değildir. AdSense ve Google gibi şirketlerle çalıştığımız için bu firmaların gizlilik sözleşmelerini okumanız yeterlidir.

Finansalfikirler.com sitesi farklı internet adres sayfalarına bağlantı verebilmektedir. Sitemizin verdiği linkler, banner tanıtımlarının yapılıdğı site içerik ve gizlilik politikalarından sorumlu değildir.

Finansalfikirler.com’da yayınlanan tüm bilgiler kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Sitemizde yayınlanan köşe yazılarının ve yapılan genel yorumların tüm sorumluluğu yazarına aittir. Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden, Finansalfikirler.com sorumlu tutulamaz.

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR