Home / BAYİLİK VEREN FİRMALAR / Franchise Veren Firmalar 2018
franchise-veren-firmalar-2018

Franchise Veren Firmalar 2018

Franchise bayilik almak isteyen yatırımcıların karşınıza onlarca seçenek çıkmaktadır. Elbette hangi bayiliğin daha mantıklı olduğu noktasında seçim tamamen yatırımcılara aittir. Buna ek olarak içinde bulunduğumuz sene içerisinde franchise veren firmalar 2018 araştırmasının oldukça doğru bir seçim olduğunu söyleyebiliriz. Yazımızın devamında hangi firmaların bu konuda hizmet verdiğini ve ne kadarlık bir sermaye ile bayilik alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

2018 Franchise Veren Firmalar

Yüzlerce sektör arasından bayilik veren firmalar araştırması yaparken giyim, gıda, içecek, endüstri, hizmet ve daha fazla sektörde yer alabilirsiniz. Bu sektörler franchise veren firmalar 2018 arasında bulunmaktadır. Bu konuyu biraz daha açacak olursak ve marka paylaşımında bulunacak olursak; Yemen kahvesi bayiliği, kahve dükkanı bayiliği, Ata Türk kahvesi bayiliği ve çeşitli bayilikleri sıralayabiliriz. Buna ek olarak fast food bayiliklerinin de revaçta olduğunu söylemek doğru olacaktır. Beğendi dürüm bayiliği, Pideci bayiliği, Pidemania bayiliği, Sait döner ve lahmacun bayilikleri gibi pek çok markanın hizmet verdiğini söyleyebiliriz.

bayilik-veren-firmalar-2018

Franchise bayilikler konusunda farklı bir sektör arayışına da girebilirsiniz. Elektronikten bebek ve çocuk mağazası bayiliklerine, kozmetikten otomotiv bayiliğine, züccaciyeden kişisel bakım mağaza bayiliğine kadar aradığınız pek çok bilgiye anında ulaşabilirsiniz.

Hangi Franchise Daha Mantıklı?

Yine bu soruyla ilgili olarak yatırımcılar karar vermelidir. Zaten franchise veren firmalar 2018 araştırmalarınızı yaparken güncel bilgilerden yararlanmanız gerekmektedir. Önceliğiniz kâr vaad eden bayiliklere ulaşmak ve detaylı bilgiler almak olmalıdır. Buna ek olarak hizmet sektörünün yanı sıra fast food sektörünün daha kapsamlı ve kazançlı olduğunu söyleyebiliriz.

Hizmet sektöründe var olan bayilikleri sıralayacak olursak; Ödeme noktaları, danışmanlık, oyun ve eğlence, raf sistemleri, sanal gerçeklik, temizlik, turizm ve eğitim sektörlerinin olduğunu söyleyebiliriz.

Her sektörün kendine has özellikleri olduğu gibi farklı imkânlar sunduğunu da aktarmamız doğru olacaktır. Bu anlamda araştırmalarınızı yaparken sektörler arasındaki yatırım paylarını öğrenmeli ve hangi sektörün daha çok tercih edildiğini bilmelisiniz. Bu sayede bayilik veren firmalar 2018 yılı için sizler de uygun yatırımlar gerçekleştirebilirsiniz. Son olarak günümüzdeki bayiliklerin, ana firma desteğiyle çok daha ciddi kazançlar elde ettiğini aktarmak doğru olacaktır.

About admin

Check Also

para-kazandiran-bayilikler

Para Kazandıran Bayilikler

Bayilik alarak para kazanmak isteyen yatırımcılar için para kazandıran bayilikler başlıklı yazımızı inceliyor olacaksınız. Bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.