Home / BAYİLİK VEREN FİRMALAR / Franchise Fiyatları 2018
franchise-bayilik-2018

Franchise Fiyatları 2018

Franchise veren firmalar üzerinden yapacağınız araştırmalarda pek çok bilgiye ulaşabilirsiniz. Bu anlamda asıl önemli olan durum hangi bayiliği alacağınızın yanı sıra franchise fiyatları 2018 konusunda araştırmalar yapmaktır. Sektör olarak kazandıran iş fikirleri üzerinde yoğunlaştığınız zaman kısa sürede kâr elde edeceğinizi unutmayın. Bu konuda örnek verecek olursak dondurma bayilikleri, fast food bayilikleri ve tatlı bayilikleri son zamanlarda ciddi önem kazanmıştır. Şimdi bu konuda biraz daha ayrıntılı bilgiler paylaşmaya devam edelim.

franchise-bayilik

2018 Franchise Fiyatları

Bayilik veren firmalar fazlasıyla araştırılmaktadır. Bu yüzden her sektörün farklı fiyat aralığı bulunuyor. Örneğin burger king bayiliği almak için 700 bin dolar gibi bir ücret ödemeniz gerecektir. Bu konuda verilen diğer destekler ise yer seçimi, projeler, ortak reklamlar, el kitapları, eğitim süreçleri ve personel teminidir.

Fast food alanında günümüzün tercihlerinden biri de Sbarro’dur. Bu firmanın bayiliğini alabilmek için 400 bin dolar gibi bir ücret ödemeniz gerekmektedir. Aynı durum Popeyes bayiliği için de geçerlidir. Güncel olmamakla birlikte 450 bin dolarlık bir sermaye ile bayilik alabilirsiniz.

Gayrimenkul danışmanlığı konusunda da franchise fiyatları 2018 çokça merak ediliyor. Bu sektörde en az 20 bin dolarlık bir bütçe ile bayilik alabilirsiniz.

Beyaz eşya konusunda yatırım yapmak ve bayilik almak isteyenlerin 80 bin TL’ye kadar sermayeye sahip olması gerekiyor. Buna ek olarak ayakkabı sektöründe yer almak için de en az 100 bin TL’lik sermayeye ihtiyacınız bulunmaktadır.

Mücevherat sektöründe yerini almak isteyenler bu ücretlerin biraz daha dışına çıkabilir. Günümüzde 250 bin dolarlık sermaye ile söz konusu sektöründe yerinizi alabilirsiniz.

Franchise Fiyatları Araştırması

Bu konuda gerekli olan araştırmaları yaparken her firmanın kendi web sitesine erişim sağlamanız önemlidir. Çünkü franchise fiyatları 2018 belirli durumlarda güncellenerek paylaşılmaktadır. Ayrıca sektör analizi yapmadan herhangi bir girişimde bulunmanız doğru değildir. Kısa vadede kâr marjı yakalayabileceğiniz sektörler olduğu gibi uzun vadede çok daha yüksek kazançlar elde edebileceğiniz bayilikler bulunmaktadır. Bayilik veren firmalar bu bakımdan kazandıran iş fikirleri kapsamına girmektedir. Detaylı bilgilere sahip olmak için lütfen sitemizi düzenli olarak ziyaret ediniz.

About admin

Check Also

para-kazandiran-bayilikler

Para Kazandıran Bayilikler

Bayilik alarak para kazanmak isteyen yatırımcılar için para kazandıran bayilikler başlıklı yazımızı inceliyor olacaksınız. Bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.