Home / EVDE YAPILABİLECEK EK İŞLER / Evlere İş Veren Firmalar
evlere-ek-is-veren-firmalar

Evlere İş Veren Firmalar

Evlere işveren firmalar Türkiye geneli hizmet vermektedir. Bulunulan şehrin ilanlarına göre seçim yapmak mümkündür. Bunun için aşağıda yer alan web sitelerindeki iş alanlarını bulunulan şehre göre aramak ve evlere iş veren firmalar bulmak mümkündür.

https://www.kariyer.net/

https://www.yenibiris.com/

https://www.sahibinden.com/kategori/is-ilanlari

https://www.eleman.net/

https://www.elemanonline.com.tr/

https://www.secretcv.com

https://isinolsun.com/is-ilanlari/

Fabrikalardan evlere işveren firmalar arayışında olan kişilerin fabrika isimlerini veya yapılacak işin tanımını yazarak iş ilanı bulmaları mümkün olmaktadır. Bu web sitelerini güncel olarak takip etmeye ve sürekli arama yapmaya özen göstermek gerekir. İş ilanındaki koşulları taşıdığını düşünen kişiler bu sitelere üye olarak başvuruda bulunabilmektedir.

ek-is-veren-firmalar

Evde Yapılan Ek İşler Nelerdir?

Evlere iş veren firmalar arasından tercih yapmadan önce yapılacak olan işe karar vermek gerekir. Bu süreçte kalıcılık ve süreklilik oldukça önemlidir. Deneme amaçlı, birkaç gün yapıp bırakacak olan kişilerin bu iş ilanlarına başvurmaları tavsiye edilmemektedir. Çünkü işverenler sürekli iş yapacak ve istikrarlı çalışanlar aramaktadır. Bu doğrultuda bir iş tercihi yaptırtan sonra kargo ile evlere işveren firmalar belirlenmelidir. Bu firmaları yukarıda bahsi geçen web siteleri üzerinden bulmak mümkündür. Aşağıda evden yapılabilecek bazı işler sıralanmıştır.

  • Sabun paketleme
  • Süs eşyası yapma
  • Mandal paketleme
  • Davetiye katlama
  • Nikah şekeri/süsü paketleme
  • Hediyelik eşya yapımı
  • Keçe duvar/kapı süsü yapma
  • Havlu kenarı süsleme

Bu işlerden ne kadar para kazanılacağı kişiye bağlı olarak değişmektedir. Gün içerisinde çok sayıda iş yaparak kazancı arttırmak mümkündür. Bu tür işleri yaparak ayda 500 TL – 1500 TL arasında para kazanmak mümkün olmaktadır. Üst limiti arttırmak kişinin çalışma prensiplerine bağlıdır.

Ankara’da Evlere İş Veren Firmaların Telefon Numaraları

Ankara’da evlere iş veren firmalar arayışında olan kişilerin yapması gereken şey, yazının başında belirtmiş olduğumuz web sitelerine girerek arama bölümüne “fason takip elemanı” yazmaktır. Aşağıda örnek bir sitedeki arama yer almaktadır.

http://www.kariyer.net/is-ilanlari/fason+takip+elemani

Arama bölümüne bu tanım yazıldıktan sonra şehir olarak Ankara seçilmelidir. Farklı şehirlerde bulunan kişilerin ise bulunduğu şehri seçmeleri gerekmektedir. Daha sonra site içinde arama yaparak en uygun iş ilanına başvurmak mümkündür. Bu tür işler her şehirde farklı sayıda ilanlara sahiptir. Güncel ilanları görmek için sitelerin her daim takip edilmesi önerilir.

About admin

Check Also

ek-is-platformlari

Ek İş Platformları

Günümüzdeki ek iş platformları incelendiğinde daha çok hangi işlere yoğunlaşılması gerektiği hakkında bilgiler alınmaktadır. Bu …

One comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.